Plastikāta logi

Plastikāta logus iespējams uzstādīt jebkura tipa mājās. Mūsu kompānija piedāvā plašu PVC logu klāstu sadarbībā ar vienu no vadošajiem Vācijas PVC augstākās kvalitātes konstrukciju ražotājiem – Gealan. Vācu kvalitāte vienmēr tiek novērtēta, un tas ir pamatoti. Plastikāta logi ir praktiski un droši, tiem piemīt laba skaņu izolācija, logi pasargās Jūsu mājokli no nejaukiem laika apstākļiem.

Ja Jūsu vēlmes atšķiras no standarta piedāvājuma, sazinieties ar mūsu menedžeri, un mēs atradīsim optimālu risinājumu tieši Jums. Pasūtījumu izpildīsim īsā laikā, nodrošinot kvalitāti un individuālu pieeju katram no klientiem. Par Jūsu idejām detalizētāk būs ērti aprunāties mūsu birojā. Gaidām Jūs!

Profils

Sistēma GEALAN
Gealan S 8000 IQ
Vispārīgā informācija
Sistēma PVC, paredzēta logu un durvju konstrukciju izgatavošanai
Profila biezums
74 mm
Iestiklošana (biezums)
24 mm vai 44 mm 
Iestiklošana (formula)
24 mm (4CF/16Arg/4Low-e) - Ug = 1.1
vai
44 mm (4Low-e /16Arg/4CF/16Arg/4Low-e) - Ug = 0.6 
Profila siltuma pārejas koeficients (Uf)
1.3 
Sistēma GEALAN
Gealan 9000
Vispārīgā informācija
Sistēma PVC, paredzēta logu un durvju konstrukciju izgatavošanai
Profila biezums
83 mm
Iestiklošana (biezums)
48 mm 
Iestiklošana (formula)
48 mm (4Low-e /18Arg/4CF/18Arg/4Low-e) - Ug = 0.5 
Profila siltuma pārejas koeficients (Uf)
0.87
Krāsu palete RENOLIT Standard
Krāsu palete RENOLIT Standard

RENOLIT1192001

RENOLIT 2052089

RENOLIT 2052090

RENOLIT 2065021

RENOLIT 2097013

RENOLIT2178001

RENOLIT 2178007

RENOLIT305405

RENOLIT 3069041

RENOLIT3118076

RENOLIT 3149008

RENOLIT3152009

RENOLIT503005

RENOLIT600505

RENOLIT611005

RENOLIT715505

RENOLIT 851805

Krāsu palete RENOLIT No Standard

RENOLIT 108705

RENOLIT1179002

RENOLIT 137905

RENOLIT 2140006

RENOLIT 300505

RENOLIT 3069037

RENOLIT 308105

RENOLIT 3156003

RENOLIT 3167004

RENOLIT 500705

RENOLIT 505605

RENOLIT 701605

RENOLIT 703805

RENOLIT 725105

RENOLIT809905

RENOLIT 887505

Mūsu partneri

geze logo
storent logo
ponzio logo
pilkimgton logo
aluplast logo
soudal logo
sigenia logo
gealan logo
kurschi logo
buvabc logo
peri logo
ceresit logo

Mūsu rekvizīti

Firmas nosaukums AluStar SIA
Reģistrācijas numurs 40003915218
PVN maksātāja Nr. LV40003915218
Juridiskā adrese Zeltiņu iela 26, Rīga, LV-1035
Bankas nosaukums Swedbank AS
Swift kods HABALV22
Konta Nr. LV94HABA0551016475327