Stikla starpsienas

Mēs esam parūpējušies par dažādu stikloto konstrukciju izvēles iespēju. Pēdējo gadu laikā aizvien aktuālākas kļūst stikla starpsienas. Tas ir pragmatisks risinājums gan plašām ofisa, gan nelielām telpām – viss atkarīgs no mērķa. Stikla starpsienas vizuāli paplašina, tajā pašā laikā maksimāli ekonomē telpu, uzlabo gaismas caurlaidību, atdzīvina interjeru. Starpsienas ir estētiski pievilcīgas, ilgmūžīgas, bet metāliskie elementi gan nostiprina konstrukciju, gan papildina to kā stilīgs vizuāls efekts. Iespējamas krāsainas variācijas, matētas, puscaurspīdīgas un necaurspīdīgas starpsienas.

Drošs rūdīts stikls, kura biezums ir 8 un 10 mm – papildu pozitīvs faktors, izvēloties stikla starpsienas. Stiklu ir viegli apstrādāt, kas paplašina iespējas realizēt dizaineru radošās idejas.

Mūsu kompānijā Jūs varat iegādāties gan bezrāmju stikla starpsienas, gan rāmju starpsienas (alumīnijs, plastikāts, koks). Zvaniet, rakstiet, nāciet pie mums uz biroju, un apspriedīsim visas detaļas, uzklausot Jūsu vēlmes.

Mūsu partneri

gealan logo
buvabc logo
sigenia logo
aluplast logo
pilkimgton logo
soudal logo
ponzio logo
peri logo
storent logo
kurschi logo
ceresit logo
geze logo

Mūsu rekvizīti

Firmas nosaukums AluStar SIA
Reģistrācijas numurs 40003915218
PVN maksātāja Nr. LV40003915218
Juridiskā adrese Zeltiņu iela 26, Rīga, LV-1035
Bankas nosaukums Swedbank AS
Swift kods HABALV22
Konta Nr. LV94HABA0551016475327