Plastikāta starpsienas

Plastikāta starpsiena pēc būtības ir PVC loga analogs, atšķiras tikai dizaina risinājumi, izmēri, pielietošanas mērķi, vispārīgā koncepcija. Plastikāta starpsienas ir praktiskas un drošas, tām piemīt augsta skaņas izolācija, ātri un ērti veikt montāžas un demontāžas darbus, iespēja izvēlēties stiklu, krāsu, kombinēt ar citiem materiāliem. Pastāv dažādi starpsienu veidi, piemēram, bīdāmās, monolītās utt.

Ja Jūsu vēlmes atšķiras no standarta piedāvājuma, sazinieties ar mūsu menedžeri, un mēs atradīsim optimālu risinājumu tieši Jums. Pasūtījumu izpildīsim īsā laikā, nodrošinot kvalitāti un individuālu pieeju katram no klientiem. Par Jūsu idejām detalizētāk būs ērti aprunāties mūsu birojā. Gaidām Jūs!

Profils

Sistēma GEALAN
Gealan S 8000 IQ
Vispārīgā informācija
Sistēma PVC, paredzēta logu un durvju konstrukciju izgatavošanai
Profila biezums
74 mm
Iestiklošana (biezums)
24 mm vai 44 mm 
Iestiklošana (formula)
24 mm (4CF/16Arg/4Low-e) - Ug = 1.1
vai
44 mm (4Low-e /16Arg/4CF/16Arg/4Low-e) - Ug = 0.6 
Profila siltuma pārejas koeficients (Uf)
1.3 
Sistēma GEALAN
Gealan 9000
Vispārīgā informācija
Sistēma PVC, paredzēta logu un durvju konstrukciju izgatavošanai
Profila biezums
83 mm
Iestiklošana (biezums)
48 mm 
Iestiklošana (formula)
48 mm (4Low-e /18Arg/4CF/18Arg/4Low-e) - Ug = 0.5 
Profila siltuma pārejas koeficients (Uf)
0.87
Krāsu palete RENOLIT Standard
Krāsu palete RENOLIT Standard

RENOLIT1192001

RENOLIT 2052089

RENOLIT 2052090

RENOLIT 2065021

RENOLIT 2097013

RENOLIT2178001

RENOLIT 2178007

RENOLIT305405

RENOLIT 3069041

RENOLIT3118076

RENOLIT 3149008

RENOLIT3152009

RENOLIT503005

RENOLIT600505

RENOLIT611005

RENOLIT715505

RENOLIT 851805

Krāsu palete RENOLIT No Standard

RENOLIT 108705

RENOLIT1179002

RENOLIT 137905

RENOLIT 2140006

RENOLIT 300505

RENOLIT 3069037

RENOLIT 308105

RENOLIT 3156003

RENOLIT 3167004

RENOLIT 500705

RENOLIT 505605

RENOLIT 701605

RENOLIT 703805

RENOLIT 725105

RENOLIT809905

RENOLIT 887505

Mūsu partneri

storent logo
peri logo
gealan logo
geze logo
buvabc logo
aluplast logo
kurschi logo
ceresit logo
ponzio logo
soudal logo
sigenia logo
pilkimgton logo

Mūsu rekvizīti

Firmas nosaukums AluStar SIA
Reģistrācijas numurs 40003915218
PVN maksātāja Nr. LV40003915218
Juridiskā adrese Zeltiņu iela 26, Rīga, LV-1035
Bankas nosaukums Swedbank AS
Swift kods HABALV22
Konta Nr. LV94HABA0551016475327