Plastikāta durvis

Plastikāta durvis ir aktuālas un praktiskas. Tehnoloģijas ļauj nokrāsot plastmasu tā, lai vizuāli iegūtu koka efektu, var kombinēt furnitūru, jebkuras krāsas Jūsu izvēlei, atkarībā no telpas dizaina. Plastikāta kopšana ir diezgan vienkārša, kas ekonomēs gan jūsu spēkus, gan maciņa saturu. Pietiks ar to, ja mazgāsiet plastikāta durvis vienu reizi 2-3 mēnešos, noslaucīsiet un dezinficēsiet durvju rokturus. Proti, svarīga ir ēkas atrašanās vieta un citi faktori. PVC durvis – optimāls variants attiecībā cena-kvalitāte. Ērtas pielietošanā, lieliska skaņas izolācija, labi saglabā siltumu, pateicoties plastikāta profiliem un metāliskajai furnitūrai.


Ja Jūsu vēlmes atšķiras no standarta piedāvājuma, sazinieties ar mūsu menedžeri, un mēs atradīsim optimālu risinājumu tieši Jums. Pasūtījumu izpildīsim īsā laikā, nodrošinot kvalitāti un individuālu pieeju katram no klientiem. Par Jūsu idejām detalizētāk būs ērti aprunāties mūsu birojā. Gaidām Jūs!

Krāsu palete RENOLIT Standard
Krāsu palete RENOLIT Standard

RENOLIT1192001

RENOLIT 2052089

RENOLIT 2052090

RENOLIT 2065021

RENOLIT 2097013

RENOLIT2178001

RENOLIT 2178007

RENOLIT305405

RENOLIT 3069041

RENOLIT3118076

RENOLIT 3149008

RENOLIT3152009

RENOLIT503005

RENOLIT600505

RENOLIT611005

RENOLIT715505

RENOLIT 851805

Krāsu palete RENOLIT No Standard

RENOLIT 108705

RENOLIT1179002

RENOLIT 137905

RENOLIT 2140006

RENOLIT 300505

RENOLIT 3069037

RENOLIT 308105

RENOLIT 3156003

RENOLIT 3167004

RENOLIT 500705

RENOLIT 505605

RENOLIT 701605

RENOLIT 703805

RENOLIT 725105

RENOLIT809905

RENOLIT 887505

Mūsu partneri

sigenia logo
ceresit logo
soudal logo
gealan logo
geze logo
peri logo
ponzio logo
storent logo
kurschi logo
buvabc logo
pilkimgton logo
aluplast logo

Mūsu rekvizīti

Firmas nosaukums AluStar SIA
Reģistrācijas numurs 40003915218
PVN maksātāja Nr. LV40003915218
Juridiskā adrese Zeltiņu iela 26, Rīga, LV-1035
Bankas nosaukums Swedbank AS
Swift kods HABALV22
Konta Nr. LV94HABA0551016475327